Vindsērfinga apmācība

Vindsērfinga noma un apmācība Vindsērfinga apmācību veic profesionāli instruktori ar speciāli iesācējiem paredzētu inventāru. Mūsu rīcībā ir arī laiva, lai varam palīdzēt dažādos neparedzētos gadījumos, piemēram, ja vējš paliek par stipru vai tieši otrādi – par švaku.

Vindsērfinga skola bērniem

Jau labu laiku Ķīšezerā, Vindsērfinga Klubā 360, darbojas bērnu un jauniešu vindsērfinga skola. Burusports noma skolu nodrošina ar vindsērfinga, SUP un kajaku inventāru. Bērniem tiek pasniegta teorētiskā un praktiskā apmācība vindsērfingā, viņi var izmantot kajakus un SUPus brīvā brīdī. Treniņus vada burātāja, trenere Ilona Grīnberga. Līdzās skolai atrodas Cabo Cafe, kur mājīgā atmosfērā vecāki var pagaidīt savas atvases. Skolas ietvaros tiek rīkotas arī mazas sacensības, lai bērni var teorētiskās zināšanas pielietot praksē, izdarīt secinājumus par savu izaugsmi.

Sporta skola darbojas no maija līdz septembra vidum Rīgā, Ķīšezera krastā. Nodarbības notiek otrdienās un ceturdienās; trīs reizes ezonā tiek organizētas nedēļu garas bērnu nometnes.

Vairāk par Vindsērfinga Kluba 360 bērnu un jauniešu sporta skolu:

 

Audzēkņa pieteikuma anketa

To aizpildītu varat sūtīt uz info@360.lv

Kontakti

Kaspars