Venden

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS VENDEN KLIENTIEM

 

Tie, kas ciena, godā un bauda ūdeni, ir mūsu draugi. Tamdēļ visiem Venden klientiem piedāvājam ekskluzīvu iespēju – doties SUP tūrē “Baltezera lielās salas” ar 25% atlaidi.

 

Mums visiem vienmēr gribas tur, kur nedrīkst, vai tur, kur mēs netiekam klāt. Lielā Baltezera salu SUP tūre ir visiem, kuri ir zinātkāri un vienmēr grib pabūt tur, kur citi nav bijuši, kā arī gūt lieliskas sajūtas airējot, saules zeltā apmirdzēti, izbaudot šī ezera divejādo dabu – mieru un bezvēju, un nepastāvīgās vēja brāzmas un enerģiju.

Der zināt, ka Lielais Baltezers ir īpašs ar to, ka šajā nepilnus 6km2 lielajā ezerā ir veselas 6 salas ar kopējo platību 14,5 ha. Lielā Baltezera salu teritorija ir aizsargājama kopš 1924. gada, kad tai piešķirts dabas pieminekļa statuss. Kopš 1977. gada salas ieguvušas botāniskā lieguma status. 1999. gadā “Lielā Baltezera salas” kļūst par dabas liegumu.

Mēs sakām, ka šī SUP tūre ir tikpat unikāla kā pats Lielais Baltezers – visi redz un zina, bet ne visi ir izbaudījuši to uz SUP dēļa.

 

SUP tūres garums: 8 km

Tūres ilgums: 2-3 h

Cena 1 personai ar 25% atlaidi: 15 eur

Minimālais dalībnieku skaits: 8 cilvēki.

Īpašo piedāvājumu vari izmanot līdz 3. augustam.

Lai pieteiktu SUP tūri savam uzņēmumam, raksti mums uz sup@burusports.lv, epastā iekļaujot īpašo kodu EsmuVendenKlients

 

Tiekamies uz ūdens!

 

SUP tūre Burusports