SUP Tūres

2021.gada vasaras sezonā SUP tūres nav pieejamas. Iespējams drīzumā.

Seko mūsu sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu jaunumus saistībā ar aktivitātēm.

Tikmēr aktīvi darbojas SUP nomas Ādažos un Ķīšezerā.

Ieraugi Latviju no cita skatu punkta. Dodies kopā ar draugiem, ģimeni vai darba kolektīvu neaizmirstamā ekskursijā ar SUP dēļiem un ieraugi skaistas vietas no punkta, kas paver jaunus apvāršņus. Tas būs aizraujoši, veselīgi un neaizmirstami.

Maršruti

VĒJUPES APLIS - 2h

VEJUPES APLIS

Posma garums: 7 km

Posma ilgums: 2 h

Maksimālais dalībnieku skaits: 13

Minimālais dalībnieku skaits: 5

Tūres cena: 15eur*

Tūres apraksts

Ņem vērā: 3 VIETĀS JĀŠĶĒRSO SAUSZEME (Tas nozīmē, ka patīkamais tiek apvienots ar lietderīgo – piedzīvojums, fiziska aktivitāte, fitness un atpūta. Viss vienā braucienā.)

Tūres starta vieta: Burusports Ādaži noma

Tūres finiša vieta: Burusports Ādaži noma

Ādažu ciema sirds Vējupe. Visiem tik pazīstama un zināma, bet tikai ne no ūdens puses. Esot uz SUP dēļa Vējupes ūdeņos, ierastais skats uz Ādažu apkārtni iegūst jaunu skatu, svešu un neredzētu. Tā airējot cauri Vējupes ūdeņiem zem gājēju tiltiņa jeb, tautā sauktā, Kaula tiltiņa tūres maršruts ved tieši uz Podnieku ciemu, kur ar SUP dēļiem padusēs šķērsojam ceļu, lai dotos tālāk. Tā Vējupes daļa jau iegūst mazliet mežonīgāku skatu – ūdensrožu lapu kanālu un nepieejamu krasta līniju. Tā airējot esam SUP tūres vidū.

Otrā Vējupes apļa tūres daļa sākas ar nelielu sportisku pastaigu, lai tiktu pie Gaujas. Un te pilnīgs čilliņš, viegli airējot, straume Tevi nes pretī Gaujas tiltam, zem tā un aiz tā jau finiša taisne ar pēdējo pastaigu ar SUP dēli padusē un atsvaidzinošu braucienu zem Vējupes strūklakas.
Vai nav kolosāls SUP piedzīvojums, kas ietver sevī gan atpūtu, gan fitnesiņu?! Mēs sakām, ka viennozīmīgi ir un šis ir jāizbauda!

LIELĀ BALTEZERA SALAS - 3h

BALTEZERA SALAS

Posma garums: 8 km

Posma ilgums: 2 h

Maksimālais dalībnieku skaits: 10

Minimālais dalībnieku skaits: 6

Tūres cena: 20eur*

Tūres apraksts

Tūres starta vieta: Lielais Baltezers, laivu nolaišanas vieta, aiz baznīcas, iepretī Baltezera kapiem

Tūres finiša vieta: Lielais Baltezers, laivu nolaišanas vieta, aiz baznīcas, iepretī Baltezera kapiem

Mums visiem vienmēr gribas tur, kur nedrīkst vai tur, kur mēs netiekam klāt. ŠĪ Lielā Baltezera salu SUP tūre ir visiem tiem, kuri ir zinātkāri un vienmēr grib pabūt tur, kur citi nav bijuši, kā arī gūt lieliskas sajūtas airējot saules zeltā apmirdzēti, izbaudot šī ezera divējādo dabu – mieru un bezvēju, un nepatstāvīgās Vēja brāzmas un enerģiju.

Der zināt, ka Lielais Baltezers ir īpašs ar to, ka šajā nepilnus 6km2 lielajā ezerā ir veselas 6 salas ar kopējo platību 14,5ha. Lielā Baltezera salu teritorija ir aizsargājama kopš 1924. gada, kad tai piešķirts dabas pieminekļa statuss. Kopš 1977. gada salas ieguvušas botāniskā lieguma statusu. 1999. gadā “Lielā Baltezera salas” kļūst par dabas liegumu.

Mēs sakām, ka šī SUP tūre ir tikpat unikāla kā pats Lielais Baltezers – visi redz un zin, bet ne visi ir baudījuši to uz SUP dēļa.

VĒJUPE - JŪRA- 4h

LIELA GAUJA

Posma garums: 15 km

Posma ilgums: 3 – 4 h

Maksimālais dalībnieku skaits: 10

Minimālais dalībnieku skaits: 6

Tūres cena: 35eur*

Tūres apraksts

Tūres starta vieta: Burusports Ādaži nomas punkts

Tūres finiša vieta: Gaujas ieteka jūrā, Carnikava, Laivu iela/ Gauja, Skautu iela

Esi gatavs piedzīvojumam, izbaudīt Gaujas līkumus, pārbaudīt savas spējas airējot 3h? Tad šī SUP tūre ir tieši Tev! Līkumotā Gauja, pieklājīgs straumes ātrums, Gaujas tilts pie Siguļiem, Carnikavas dzelzsceļa tilts, vēl pāris upes gleznainie līkumi un acīm paveras plašā Gaujas ieteka jūrā. Sajūtas un skats pasakains, un pilnīgi noteikti airēšanas vērts!

Šīs tūres ietvaros piedāvājam izmēģināt SUP airēšanu jūrā. Kā sacīt jāsaka, ar vienu šāvienu šajā turē ne tikai divi zaķi.

Vai esi gatavs izaicināt sevi un savus draugus metoties 15km garā Gaujas SUP tūres piedzīvojumā?! Mēs sakām, ka šis brauciens ir to vērts – jā, tas nogurdina, bet tas skats un pieredze ir neatsverama!

CARNIKAVA - JŪRA- 2h

MINI GAUJA

Posma garums: 6 km

Posma ilgums: 1h 30 min

Maksimālais dalībnieku skaits: 10

Minimālais dalībnieku skaits: 6

Tūres cena: 20eur*

Tūres apraksts

Tūres starta vieta: Carnikava, Carnikavas Dzelzsceļa tilts.

Tūres finiša vieta: Gaujas ieteka jūrā, Carnikava, Laivu iela/ Gauja, Skautu iela.

Nāc izmēģini SUP airēšanu Vējupē

SUP tūre Burusports Ādaži

1h noma – 10 eur

Katra nākamā  – 7 eur

Cenā ietilpst SUP dēlis, airis, līša un drošības veste

Ja vēlies iegūt pirmo pieredzi SUP airēšanā, nāc uz Burusports nomu Ādažos Vējupē blakus pilsētas pludmalei. Mūsu pieredzējušie darbinieki sniegs Tev ievadlekciju par to, kā izmantot inventāru, kā arī kā pareizi airēt un kā rīkoties dažādās nestandarta situācijās. Vējupes ūdeņi ir ļoti mierīgi, tamdēļ tie ir ideāli piemēroti, lai izprastu kā jāairē uz SUP dēļa, kā vari apgriezties un kā piecelties kājās uz dēļa.

cenā iekļauts: SUP dēlis, airis, veste, līša un tūres vadītāja pakalpojums

Papildus informācija

 • Tūres piedāvājam grupās no 5 personām.
 • Tūres cenā ietilpst SUP dēļa un aira, kā arī drošības vestes noma, gida – līdzbraucēja pakalpojumi un invenāra nogādāšana starta vietā.
 • Tūres nodrošinām ar BIC One Design touring SUP dēļiem, kuri ir paredzēti šim nolūkam. Tūrē jūs pavadīs pieredzējis SUPotājs Kaspars.
 • SUP dēļu svara ierobežojums ir 120kg.
 • Ja Tu nekad neesi stāvējis uz SUP dēļa, mēs Tev iesakām pirms tam pamēģināt SUP airēšanu mūsu nomā Ādažos vai Ķīšezerā. Jā, SUP dēļi ir stabili un kritieni ūdenī notiek reti, bet tomēr pārliecinies vai SUP airēšana Tev patīk un Tu būtu gatavs to darīt 2 un vairāk stundas. Par iespējām, cenām un nomas darba laikiem skaties šeit Ādažu nomai vai Ķīšezera nomai.
 • Protams, ja tomēr uz pirmo randiņu ar SUP dēli divvientulībā Tev neizdodas tikt, neskumsti – arī tūres laikā visu var apgūt un iemācīties un arī izbaudīt!
 • Drošība pirmajā vietā! Atceries, jo vairāk Tu ieklausīsies SUP tūres pavadoņa instrukcijā un padomos, jo vieglāk un drošāk būs gan Tev, gan apkārtējiem!
 • Laikapstākļi var ieviest korekcijas SUP tūres laikos un datumos. Nelabvēlīgi laika apstākļi SUP tūrēm ir: spēcīgs vējš, stiprs lietus, krusa, pērkona negaiss. Tādā gadījumā SUP tūre tiek pārcelta uz citu laiku, citu dienu.
 • SUP tūre ir mazāks vai lielāks piedzīvojums, tāpēc esi gatavs tam! Piesakoties tūrei, iepazīsties ar konkrētās tūres aprakstu, distanci un laiku.
 • Ņem vērā, ka norādītais SUP tūres laiks var mainīties – tas atkarīgs no grupas – mēs katrs esam dažādi – kāds ātrāks, kāds lēnāks, tāpēc SUP tūres laikā centīsimies būt visa grupa kopā.
 • Ja Tev rodas jautājumi – droši uzdod tos! Ja Tev vajag palīdzību – droši saki to! Tāpēc esam Mēs, Tava Burusports komanda, lai Tava SUP tūre būtu pozitīva, forša un Tev patīkama!
 • Ar mums sazināties vari, rakstot uz sup@burusports.lv vai zvanot +371 27867067