Veikborda komanda

Kristīne Bezbaile

Ar ko tevi piesaistīja veikbords?

Ar to, ka wakeboards ir alternatīvs snowbordam

Vai tev ir kādi sportisti, kuriem vēlies līdzināties, no kuriem mācīes?

Pašlaik man tādu nav. Bet no ikviena , kurš parāda ko iespaidīgu, var mācīties .

Kas šajā sporta veidā tevi sākotnēji piesaistīja visvairāk?

Tas, ka šis sporta veids ir uz ūdens un ka vari brīvi izpausties un rādīt, ko māki.

Ko esi iemācījusies?

Cienīt šo sporta veidu un iepazīt daudz brīnišķīgu cilvēku no visdažādākajām pasaules malām un kopā ar tiem dalīties mīletībā pret šo sporta veidu ar citiem.

Kas ir svarīgākais Tavā dzīvē bez wakeborda?

Ieraudzīt jaunas iespējas, piesaistīt tās un katru dienu priecāties par maziem notikumiem!

Kas būtu tās lietas, kas vislabāk raksturotu tevi un tavu weikošanas stilu?

Mani vislabak raksturo speja realizeet iecereto un katraa neveiksmiigaa solii saskatiit to pozitiivo un censties no neveiksmeem maaciities un noverteet tagatni. Siis ipasiibas arii ietekmee manu veikosanas stilu. Kaa arii ejot katru reizi veiko, es to izbaudu uz 110%!

Filma, mūzika, ēdiens?

Man tiešām, ja godīgi, vēl joprojām nav mīļākā filma, kuru es varētu skatīties vairākas reizes. Es TV neskatos jau kādus 6 gadus. 

Muzika pēc garastāvokļa, bet man ļoti patīk House mūzika. Pārsvarā klausos Latvijas DJ Daniel B remixus seit: https://www.mixcloud.com/Daniel_B/

Ēdiens – brokastīs smutijs vai actimel, pusdienaas kas viegli un ātri pagatavojams, vakarinaas salatini ar zivtinu vai kas salds 🙂

Whatever… paldies visiem briniskigajiem cilveekiem kas mani vienmeer atbalsta un iedvesmo. Paldies veikborda klubiem kas man nak pretii, paldies Burusports veikalam par daudzo gadu atbalstu, paldies bralim Ronaldam Bezbailim par neskaitaami daudz uznemtaam fotografijaam un protams mils paldies gimenei un draugiem!