SUP komanda

Edvīns Bergmanis

Edvīns Bergmanis

Dzimšanas dati: 09.decembris 1987

Cik sen SUPo? Kopš tālā 2013. maija, kad saslimu ar šo neārstējamo SUP slimību. Bet ar plostu braucu pa dīķi jau no bērnības

Dažos vārdos vai teikumos par sevi kā personību: Par personību lai spriež apkārtējie

Labākie sasniegumi SUPošanā un dzīvē: Burusporta SUP kausa One designe klasē 2013. gada čempions,
Open klasē vicečempions,
2013. Gada Foreļu ķeršanā no krasta komandas “Kosadaka” sastāvā LČ tituls
2014.gada bronza Latvijas SUP Čempionātā
Sudrabs 2014.gada Burusports SUP Kausa kopvērtējumā

Koks iestādīts, čūska nosista, ko tur vēl bija jāizdara? Ā, jātaisa augšā dēls

Kādi plāni profesionālajā plāksnē (saistībā ar SUP)? Audzēt pieredzi vietējos mačos un kādreiz aizbraukt arī uz kādu eksotiskāku vietiņu nostartēt vai vienkārši pabaudīt saulīti, lagūnu.

Kāpēc SUP? Tāpēc,ka ūdens spēj aizskalot daudz negatīvo emociju, kas sakrājas dienas laikā, un palīdz sagatavoties nākošajai darba dienai, kā arī Supojot iegūst daudz jaunu draugu “konkurentu”, ar ko sacensties un kopā trenēties, kā arī vienoties kopīgā atpūtā.

Mīļākās vietas, kur braukāties un trenēties: Viennozīmīgi Ķīšezers ir mīļākā vieta, kur trenētis, bet braukāties var pa jebkurieni, ja tikai ūdens ir pietiekami dziļš, lai var iemērkt airi un spura neķeras

Ko bez SUPošanas dari brīvajā laikā?Makšķerēšana jeb precīzāk spiningošana ir tas, kas mani aizrauj, esmu apvienojis šīs abas lietas vienā jeb kā amerikāņi to sauc SUPFishing. Vadu SUP tūres pa pilsētas Kanālu siltās sezonas laikā, lai saslimdinātu vēl jaunu cilvēku grupu ar SUPošanu.

Kas iedvesmo? Hmm, nezinu, kur smeļos iedvesmu, tā vienkārši rodas pati no sevis, no apkārtējiem cilvēkiem, notikumiem, pozitīvām emocijām.

Kas vēl? Paņem airi, kāp uz dēļa, airē un pasaule kļūs labāka