
Kaitošana Zanzibārā
No 15.decembra līdz 15.aprīlim Zanzibārā, kas ir sala Tanzānijas valsts austrumos, ir vēju sezona. Vējš pūš paralēli pludmales līnijai ar stiprumu 10-18 mezgli, veiksmīgākās dienās sasniedzot 18-25 mezglu ātrumu. Tāpēc šoreiz aicinām pievienoties braucienam uz eksotisku galamērķi laikā, kad Eiropas dienvidu daļā vēju atrast ir krietni vien sarežģītāks uzdevums. Un kā jau Āfrikas kontinentam pienāktos, gaisa temperatūra šeit nemēdz būt zemāka par +25 grādiem pēc Celsija skalas.
Paje kaitošanas zonā ir divas lielas lagūnas. Tā ir perfekta vieta gan lai mācītos nobraukt pirmos metrus, gan jaunu triku apguvei. Apmēram 1,8km no krasta ir rifs, tur savukārt ir iespējams ķert viļņus.
Kaitborda nomā inventāru ir iespējams noīrēt par 15 EUR stundā, bet skaitīts tiek tikai uz ūdens pavadītais laiks. Nomas darbinieki sagatavos jūsu inventāru, palīdzēs pacelt pūķi un tikai tad sāksies laika atskaite.
Izbraucam 10.aprīlī un atgriežamies 20.aprīlī. Tūres cena 1600 EUR. Dzīvošana villā 300m no kaitborda centra.
1.DIENA
OTRDIENA, 10.04.2017 dodamies ceļā no Rīgas lidostas
Nākamajā naktī 1:14 ierodamies Zanzibārā, tur mūs sagaida transports, dodamies uz savu villu.
2.DIENA – 9.DIENA
Baudam pludmali, vēju, sauli un kaitbordu. Individuālas ekskursijas pēc vēlmēm un vienošanās. Pieejama kaitborda apmācība IKO sertificēta instruktora vadībā.
10.DIENA
20.04.2017 dodamies mājupceļā.
Transfērs viesnīca – lidosta.
Plkst 02.10 – 22.05 lidojums uz Rīgu.
Ceļojuma cenā ietilpst:
•lidojuma biļetes,
•maksa par naktsmītni Zanzibārā, dzīvojam īrētā villā, ar brokastīm
•transfērs Zanzibāras lidosta – naktsmītne – Zanzibāras lidosta
Ceļojuma cenā neietilpst:
•Tanzānijas(Zanzibāras) vīza (LR pilsoņi iegādājas uz vietas, ielidojot Zanzibārā), 50.00$
•Ceļojumu apdrošināšana.
•Kaitborda inventāra noma: 15.00EUR/stundā (likme tiek piemērota tikai par laiku, kas tiek reāli pavadīts uz ūdens).
•Kaitborda bagāžas pārvadāšana,
•Kaitborda inventāra uzglabāšana: 25 EUR/nedēļā
•Ekskursijas – iespējams iegādāties uz vietas:
delfīnu tūre, kas ietver peldēšanos ar delfīniem: 40.00$
Stone pilsētas apskates ekskursija un garšvielu tūre ar pusdienām: 30.00$
Snorkelēšana Zilajā lagūnā: 20.00$
Sērfošanas tūres ar apmācību
Atpūta un jūras velšu barbekjū uz salas: 60.00$ u.c.
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase , kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās un 2 brīvām vīzu lapām
Ja esi ieinteresēts, negaidi, jo vietu skaits ierobežots un pieejamo lidojumu biļešu skaits mainās katru dienu.
Kontakti:
Valdis Kļaviņš
valdis.klavins(a)burusports.lv