Viegli laimēt HEAD slēpes
Ja noskenēsi QR kodu no jebkuras sev tīkamās HEAD jaunās kolekcijas slēpes, iespējams, tā Tev nebūs jāpērk. QR kods uz slēpes ir akcija biļete ar tūlītēju paziņojumu. Noskenējot to, momentāli uzzināsi, vai esi tās laimējis, vai arī Tev ir iespēja mēģināt citreiz.
Kā tas darbojas?
Ir tūkstošiem dažādu akciju, no kurām lielāko daļu jūs aizmirstat, tiklīdz esat veicis dalību tajās, jo rezultāts tiek paziņots kaut kad vēlāk. HEAD šoreiz iet agresīvāku ceļu. Viss notiek vienkārši un ātri.
Tev tikai nepieciešam tāds viedtālrunis, kam ir instalēta QR koda lasīšanas aplikācija. Noskenē QR kodu, kas ir uzlīmēts uz jebkuras HEAD jaunās kolekcijas slēpes, kuras atrodas Burursports veikalos. Automātiski Tavā telefonā ielādēsies speciāla HEAD mājas lapa, kur Tu vari aplūkot video, iepazīties ar produktiem kā arī pieteikt sevi slēpju izlozei. Un pats labākais šajā ir tas, ka Tu uzreiz uzzināsi vai esi vinnējis slēpi, ko tikko esi noskatījis!
Zināšanai – katras dažādas slēpju līnijas QR kods piedāvās Tev ne tikai dažādus video un dažādus produktu aprakstus, bet arī dos Tev vēl citu iespēju vinnēt, ja Tev nav paveicies pirmajā reizē.
Nāc uz Burusports veikaliem un izmanto jaunās tehnoloģijas sevis iepriecināšanai!