Gaujas 7

Ar vēsturiskiem faktiem un interesantiem stāstiem apvītais Gaujas ielas Burusports veikaliņš divu entuziastu rokām tika uzbūvēts 1999.gadā. Šis ir pirmais un nu arī vienīgais Burusports veikals –  joprojām mājīgs un silts, uzticīgi kalpo ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.

Te, protams, personāls ir uzdevumu augstumos – ar savu patieso entuziasmu, ticību Ekstrēma Dievam un siltajām sirdīm viņi atbildēs jums uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko jūsu perfektajai sezonai. Mēs esam pie Brasas tilta Gaujas ielā 7.

Gaujas iela 7
Rīga LV-1026

Tālr.: 67367242

Veikala vadītājs:

Līdz 1. novembrim veikals ir SLĒGTS
Darba laiki no 1. novembra: 

P. – P. 15:00 – 20:00
S. 10:00 – 15:00
Sv. —

Jānis

Veikala vadītājs. Kompetents ikvienā jautājumā, taču īpaši tuva Jānim ir velosipēdu tēma. Vienkārši atsaucīgs un izpalīdzīgs cilvēks, kuram nebūs par grūtu atbildēt uz jebkuru jūsu jautājumu. Brīvajā laikā Jānis atrodams uz ūdeņiem, ķerot zivis un iedegumu. Kaitbords

Reinis

Burusportu Reinis izvēlējās labās atmosfēras un dzīvesveida dēļ. Burusports Reini – jo viņam ir ilggadēja pieredze burāšanā un snovošanā. Arī velosports un joga Reinim ir daļa no dzīvesveida. Vienu vārdu sakot aktīvs cilvēks, kuram garšo viss, kas dzīvo ūdenī un veikala plauktā, un kuram ļoti patīk talkot.

Edvīns

Atsaucīgs čalis, kurš labprāt konsultēs par jebko. Kaitbords un pludmales volejbols vasarā, snow-kite un snovbords ziemā. Dod priekšroku atpūtai pie dabas un, ja atliek laiks, arī ēst gatavošanai. Gaujas ielā strādā, jo dara to, kas padodas un patīk. Ja gribi Edvīnam pateikt paldies par labu darbu, nenes viņam olīvas.