Burusports arī turpmāk nodrošinās labāko inventāra servisu Latvijā! Savas slēpes un sniega dēļus nodot uz servisu varēsi kā ierasts – Gaujas ielā 7! Serviss savu darbu sāks 1.11.2019. Vairāk informācijas par SLĒPJU servisu meklē šeit, bet par SNIEGA DĒĻU servisu – šeit.

> Lasīt vairāk

Izmaiņu dzirkstele ir piešķilta! Laiki mainās, un Burusports līdz ar tiem! 20 gadus viss Tavs sporta inventārs ir bijis Gaujas ielā 7. Nu mēs digitalizējamies! Tādi, kādi bijām pēdējos 20 gadus, mēs vairs nebūsim. No 1. oktobra līdz 13. oktobrim mūsu pēdējā fiziskajā veikalā rīkojam PĒDĒJO IZPĀRDOŠANAS BALLĪTI ar jaudīgām atlaidēm!

> Lasīt vairāk

Искра изменений высечена! Времена меняются, и Burusports меняется вместе с ними! На протяжении 20-ти лет весь твой спортивный инвентарь находился на ул. Гауяс, 7. Теперь мы «оцифровываемся»! И уже не будем такими, какими были последние 20 лет. С 1 по 13 октября мы устраиваем в своем последнем физическом магазине ПОСЛЕДНЮЮ ВЕЧЕРИНКУ РАСПРОДАЖ и предлагаем мощные скидки!

> Lasīt vairāk

Back To School atlaides veikalā Burusports – visām Dakine mugursomām 35% atlaide!

> Lasīt vairāk

Arī 2019.gada sezonā Burāšanas klubs 360  piedāvā 3 švertlaivas* patstāvīgai burāšanai. Tās ir divvietīgas “Albacore” un “Wayfarer” klases buru laivas, ar ko lēnā vējā un pie attiecīgām iemaņām patīkamā ekskursijā iespējams doties arī trijatā un pat četratā.

> Lasīt vairāk

Vasarīgākajā nedēļas nogalē arī mēs – Burusports komanda, atpūtīsimies! 

> Lasīt vairāk

Vēl tikai līdz 30. martam Tev ir iespēja atnest savu ziemas inventāru uz Burusports servisu.

> Lasīt vairāk